Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunmak için S9 Boutique sizden bazı kişisel bilgiler (isim, yaş, TC kimlik, kişisel ilgi alanları, e-posta vb.) İsteyebilir.
S9 Boutique’in topladığı tüm veriler yalnızca S9 Boutique organizasyonu içinde periyodik kampanyalar, belirli müşteri profillerine uyan özel teklifler ve müşterilerimizden bülten abonelik tercihlerini kaydetmek için kullanılacaktır.
s9boutique.com, bize katılmayı kabul etmediğiniz sürece, kayıt formunuzda paylaştığınız bilgileri bizimle pazarlama veya satış amacıyla üçüncü taraflara iletmeyecektir.
s9boutique.com, site tasarımımızı sürekli geliştirmek için üçüncü taraflara aktarabileceğimiz kayıt formunuzda bizimle paylaştığınız bilgiler dışında site trafiği, satış, istek listesi ve diğer ticari bilgiler hakkında bilgi toplar. ziyaretçilerin ihtiyaçlarını daha iyi karşılar, ancak bu bilgiler sizi kişisel olarak tanımlayabilecek herhangi bir bilgi içermez.
Belirli müşteri bilgileri yalnızca resmi makamların talebi üzerine, mahkeme kararına yanıt olarak veya yasaların gerektirmesi durumunda paylaşılacaktır.
Müşteri tarafından girilen tüm bilgilere yalnızca müşterinin kendisi erişebilir ve bu bilgiler yalnızca müşteri tarafından değiştirilebilir. Başkalarının bu bilgilere ulaşması veya herhangi bir şekilde değiştirmesi mümkün değildir.
Haftalık S9 Boutique bültenlerimiz tarafından bilgilendirilmemeyi tercih ediyorsanız, kolayca abonelikten çıkmak için bültenlerin altındaki “Tekliflerimizi ve bültenlerimizi artık almamak için lütfen burayı tıklayın” bağlantısını tıklayabilirsiniz.