S9 Boutique markasının ve web sitesinin fikri mülkiyet hakları S9 Boutique aittir, web sitesi S9 Boutique tarafından yönetilmektedir. Bu bağlamda, fikri mülkiyet haklarının tamamı ve “S9 Boutique” kullanımı S9 Boutique’e aittir. Web sitesinin ve ilgili fikri mülkiyetin tüm içeriği S9 Boutique’e aittir veya yetkili tarafın doğrudan rızasıyla kullanılmaktadır.

S9 Boutique tarafından önceden açık izin alınmadan, sitenin hiçbir bölümü ve sitedeki hiçbir içerik kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez, herkese açık olarak görüntülenmez, kodlanmaz, tercüme edilemez, iletilemez veya başka herhangi bir bilgisayara, sunucuya, web’e herhangi bir şekilde dağıtılamaz. Sitedeki hiçbir içerik, S9 Boutique fikri mülkiyet hakları için hak talebinde bulunma hakkı verecek şekilde yayın, dağıtım veya herhangi bir ticari işletme için site veya başka bir platformda kullanılamaz.

S9 Boutique tarafından önceden yazılı izin alınmadan, S9 Boutique web sitesinden herhangi bir belge, metin, resim veya fotoğraf kopyalanmasına ve kullanılmasına izin verilmez. S9 Boutique içeriği yazılı rıza olmadan kullanan herkese karşı yasal ve cezai kovuşturma prosedürlerini uygulama hakkına sahiptir.

S9 Boutique, web sitesindeki içeriğin veya sitedeki bağlantılarla erişilebilen içeriğin yanlış olup olmadığını veya telif hakkına uygun olup olmadığını ve topluma uygun olup olmadığını araştırmak için yasal bir yükümlülüğe sahip değildir.