Bu web sitesini kullanarak ve / veya sipariş vererek, aşağıda belirtilen kullanım koşullarına bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz. Semra Çamlıca Çamlıca Tekstil Ticaret (S9 Boutique )web sitesi veya web sitesindeki içeriği kullanmanın doğrudan veya dolaylı bir sonucu olarak kullanıcılara veya bilgisayarlarına gelebilecek zararlardan veya diğer sonuçlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.
S9 Boutique ,kullanım koşullarını değiştirme, web sitesinin içeriğini değiştirme, web sitesinin işlemlerini durdurma veya önceden haber vermeksizin web sitesini yeniden düzenleme hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler sitede yayınlanmaları üzerine yürürlüğe girecektir. Değişiklikleri yayınladıktan sonra siteyi kullanmaya devam etmeniz, değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu şartlar diğer bağlantılı web siteleri için de geçerlidir.
S9 Boutique, S9 Boutique’e ilk kayıt sırasında kullanıcı tarafından girilen bilgileri kullanarak satış, bilgi, bildirimler ve diğer nedenlerle yazılı posta, e-posta, SMS, telefon görüşmeleri ve diğer iletişim şekilleri yoluyla kullanıcıyla iletişim kurma hakkını saklı tutar s9boutique.com + veya daha sonra eklenen yeni veya değiştirilmiş adres, e-posta adresi ile sabit ve cep telefonu numaraları, kullanıcı S9 Boutique’e yukarıda belirtilen yollarla iletişim kurulmasını kabul etmediğini yazılı bir bildirim göndermediği sürece, bu kuralları kabul eder.
S9 Boutique performans, hata, ihmal, kesinti, silme, arıza, işletim veya iletimde gecikme, bilgisayar virüsü, iletişim hattı arızası, hırsızlık, imha veya yetkisiz erişimin neden olduğu herhangi bir hasara karşı hiçbir sorumluluk kabul etmez. sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya başka bir eylem nedeni için değişiklik veya kullanım.
S9 Boutique web sitesi diğer bağımsız üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılı siteler yalnızca ziyaretçilerimize kolaylık sağlamak amacıyla sunulmuştur. Bu tür bağlantılı siteler S9 Boutique in kontrolü altında değildir ve S9 Boutique bu tür bağlantılı sitelerde bulunan herhangi bir bilgi veya materyal dahil olmak üzere bu tür bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir ve bunları desteklememektedir.

Tüm metin, grafikler, kullanıcı arayüzleri, görsel arayüzler, fotoğraflar, ticari markalar, logolar, sesler, www.s9boutique.com + alan adı, müzik, sanat eseri ve bilgisayar kodu (topluca, “içerik”), bunlarla sınırlı olmamak üzere tasarım, yapı , bu sitede yer alan, seçimi, koordinasyonu, ifadesi, “görünüşü ve hissi” ve bu sitenin düzenlenmesi, S9 Boutique tarafından veya S9 Boutique tarafından sahip olunan, kontrol edilen telif hakkı, patent ve ticari marka yasaları, fikri mülkiyet hakları, haksız rekabet yasaları ve diğer çeşitli kuruluşlar tarafından korunmaktadır. S9 Boutique yazılı izni olmadan başka herhangi bir bilgisayar, sunucu, web sitesi veya başka bir yayın veya dağıtım veya ticari kuruluş ortamı, bu kullanım koşullarında açıkça belirtilmedikçe, sitenin hiçbir bölümü ve hiçbir içerik (“yansıtma” dahil) herhangi bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez, yayınlanamaz, herkese açık olarak gösterilemez, kodlanamaz, tercüme edilemez, iletilemez veya dağıtılamaz.

Kullanıcı, Kullanım Koşullarında burada belirtilen koşulları ve bu koşullara S9 Boutique tarafından tek taraflı olarak eklenen koşulları daha sonra, S9 Boutique veya herhangi bir üçüncü tarafa zarar vermek için hesaplarını kullanarak S9 Boutique’in ticari itibarını zedelerse S9 Boutique kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme hakkını saklı tutar ve kullanıcıya karşı hem adli hem de idari adımlar atma hakkına sahiptir.